O nás

Jsme rodinná firma s tradicí – jsme tu pro každého z vás a každému zákazníkovi se věnujeme individuálně. U nás se můžete spolehnout na osobní a přátelský přístup!

Obchod Textil a galanterie Domeček byl založen již v roce 1993 rodinou Horváthových, která obchod provozuje dodnes a nabízí kvalitní služby obyvatelům a návštěvníkům Komárova a dalších brněnských čtvrtí. Usilujeme o to, aby se k nám naši zákazníci rádi vraceli, a proto si zakládáme na seriózním a přátelském jednání, na které se naši zákazníci mohou spolehnout a které nám pomohlo vybudovat si řadu stálých zákazníků. Těm také děkujeme za jejich podporu a zpětnou vazbu. Nechceme ale zůstat ve starých kolejích, a proto jsme se rozhodli zprovoznit nový, svěží e-shop, který stávajícím i novým zákazníkům nakupování u nás zrychlí a zpřehlední. Vítejte a užijte si nákupy u nás!
Nabízíme zboží z dovozu a především z České republiky, protože si zakládáme na kvalitě, a právě české firmy jsou schopny dodávat zboží kvalitní a inspirativní. Chceme navíc podporovat tradiční českou textilní výrobu, na níž vyrostly předchozí generace. Najdete u nás i velmi příznivé ceny, které jsou mnohdy nižší než u jiných prodejců. Věříme, že i vy oceníte náš přístup a že se k nám budete rádi vracet. Začínáme se sortimentem, který se u našich zákazníků těší největší oblibě, nicméně časem určitě přibudou další položky :-)

Rádi vás uvítáme jak na našem e-shopu, tak i v kamenné prodejně v Brně-Komárově. Těšíme se na vás!

 

Prodejnu Textil a galanterie Domeček najdete na smyčce tramvaje v Komárově na adrese Mariánské náměstí 9 – poznáte ji snadno podle nezaměnitelného graffiti, které hravou formou znázorňuje některé součásti našeho sortimentu.
Dostanete se k nám rychle a jednoduše nejen z centra Brna, ale i z okrajových částí. Jen 100 metrů od prodejny je zastávka MHD Komárov, která je obsluhována autobusy 48, 49, 50, 63 a 67, které s velmi malými intervaly odjíždějí z Hlavního nádraží. A můžete se u nás zastavit i cestou do Avionu či Olympie, jejichž gratis busy na zastávce Komárov staví také! Neváhejte nás kontaktovat osobně v naší kamenné prodejně nebo telefonicky od pondělí do pátku od 9 do 17:30 hodin, e-mailem pak kdykoli. 

Mariánské náměstí 9, 61700 Brno

+420 739 080 947, +420 739 057 108

info@textilgalanterie-domecek.cz, info-domecek@email.cz