Průběžně pro Vás doplňujeme naše skladové zásoby - každý den u nás najdete něco nového!

Výhody nákupu

POZOR!!! MIMOŘÁDNÁ AKCE!!! Pro obyvatele města Brna a jeho okolí máme velmi speciální nabídku!! Pokud máte bydliště v městě Brně, Moravanech či Modřicích u Brna, Váš nákup Vám do druhého dne dovezeme k Vám domů zcela zdarma! POZOR: Tato služba NEplatí pro lokality Soběšice, Útěchov, Jehnice a Ořešín! Dovoz zdarma je možný u nákupu v hodnotě 700,- Kč a více. A pokud žijete ve čtvrtích Horní Heršpice nebo Komárov, dovezeme Vám Váš nákup zdarma již od hodnoty 300,-!!

Co od nás dále získáte?

  • Doprava zdarma při nákupu nad 1200 Kč
  • Kvalitní zboží z České republiky i z dovozu
  • Rychlá zákaznická podpora a informace - tel. 739080947
  • Profesionální přístup
  • Každý týden akční nabídky zboží

Dostupnost zboží - garance nízkých cen

Textil a galanterie Domeček klade velký důraz na dostupnost svého zboží, nabízíme proto jen ty položky, které máme na skladě. Protože si však uvědomujeme, že pro naše zákazníky jsou důležité i rozumné ceny, které nabízíme, snažíme se mít skladem jen nutné počty zboží, protože čím větší sklad, tím větší náklady a vyšší cena - a tou cestou jít nechceme! Proto se může výjimečně stát, že Vámi vybrané zboží nebude v okamžiku zaslání Vaší objednávky k dispozici. V takovém případě ověříme dostupnost Vámi vybraného zboží u našich dodavatelů a budeme Vás co nejdříve informovat, kdy Vám ho můžeme doručit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení