Doprava a platba

Obchod Textil a galanterie Domeček si dává velmi záležet na informovanosti svých zákazníků, protože si uvědomujeme, že je opravdu důležité, aby se Vám u nás nakupovalo snadno a příjemně. Veškeré možnosti dopravy a platby samozřejmě uvidíte v průběhu objednávky, nicméně chceme Vám je i přehledně shrnout:

1) Doprava - máte na výběr následující možnosti:

 • Česká pošta: Balík do Balíkovny - jedna z nejlevnějších možností zajímavá hlavně pro ty z Vás, kteří dávají přednost České poště nebo ji prostě mají více po ruce
 • Česká pošta: Balík na poštu - jen o trochu dražší varianta do jedné z mnoha poboček České pošty
 • Česká pošta: Balík do ruky - komfortní záležitost
 • Zásilkovna na adresu - pohodlně a rychle 
 • Zásilkovna na výdejnu (Z-Point a Z-Box) - spolu s Balíkovnou úplně nejlevnější (samozřejmě mimo osobní vyzvednutí :-))
 • Osobní odběr v naší prodejně, kde se rovnou můžete podívat na spoustu zajímavého zboží :-)

2) Platba - i zde máte na výběr z řady možností: 

 • Bankovním převodem - sice pomalejší, ale pro leckoho nejvhodnější :-) Číslo účtu našeho e-shopu je 107-6555330297/0100.
 • Dobírkou - platíte až při převzetí, ale je to jediný zpoplatněný způsob platby
 • Hotově - při převzetí v naší prodejně (samozřejmě můžete i kartou), když se na nás budete chtít podívat :-)
 • Online kartou - rychlé a jednoduché
 • Online převodem přes platební bránu - stejně rychlé a jednoduché, ale pokud dáváte přednost mít vše na svém účtu
 • Online platba Apple Pay - a do třetice online platba, tentokrát speciálně pro fanoušky "jablíčkáře" :-) 

Pro obyvatele města Brna a jeho okolí máme velmi speciální nabídku!! Pokud máte bydliště v městě Brně, Moravanech či Modřicích u Brna, Váš nákup Vám do druhého dne dovezeme k Vám domů zcela zdarma! POZOR: Tato služba NEplatí pro lokality Soběšice, Útěchov, Jehnice a Ořešín! Dovoz zdarma je možný u nákupu v hodnotě 1000,- Kč a více. A pokud žijete ve čtvrtích Horní Heršpice nebo Komárov, dovezeme Vám Váš nákup zdarma již od hodnoty 300,-!!

Věříme, že tento souhrn Vám usnadní rozhodnutí, jak si vybrat pro Vás nejvhodnější dopravu a platbu. A mimochodem, balné samozřejmě neúčtujeme! Těšíme se na Vaše objednávky :-) 

 

Detailní informace o online platbách

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

platební loga patička web světlé
 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267