Průběžně pro Vás doplňujeme naše skladové zásoby - každý den u nás najdete něco nového!

Kamenná prodejna

Kamenná prodejna

Prodejnu Textil a galanterie Domeček najdete na smyčce tramvaje v Komárově na adrese Mariánské náměstí 9 - poznáte ji snadno podle nezaměnitelného graffiti, které hravou formou znázorňuje některé součásti našeho sortimentu.

Dostanete se k nám rychle a jednoduše nejen z centra Brna, ale i z okrajových částí. Jen 100 metrů od prodejny je zastávka MHD Komárov, která je obsluhována autobusy 48, 49, 50, 63 a 67, jež s velmi malými intervaly odjíždějí z Hlavního nádraží. A můžete se u nás zastavit i cestou do Avionu či Olympie, jejichž gratis busy na zastávce Komárov staví také!

Chcete-li se před cestou k nám na něco zeptat, jsme pro vás k dispozici na telefonu 739080947 nebo na emailu info@textil-domecek.cz.

Samozřejmostí je u nás milý personál s osobním přístupem. Rádi vám poradíme s výběrem a ukážeme nové kousky v našem sortimentu nebo doporučíme zboží s výhodnější cenou. Neváhejte u nás také využít čistírnu a opravnu textilu, obuvi a galanterie.

20200915_094630

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení