SPEEDY LACES elastické tkaničky

Kód: 513009
Novinka Tip
Značka: VTR
110 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

))Speciální elastické tkaničky bez nutnosti opětovného zavazování, zvláště vhodné pro sportovní obuv (běžeckou, trekkingovou, golfovou). Jejich použití je ale daleko širší. Pohodlně se dají použít i do vycházkové obuvi, zdravotní obuvi, dětské obuvi..... Použitá technologie zabraňuje povolování a rozvazování tkaniček. Volitelná míra utažení mezi jednotlivými očky obuvi pro přesnou fixaci. Řešení při vzniku otoku nohou a bolesti nohou vlivem povolování tkaniček. Zvýšená stabilizace chodidla v každé situaci. Přizpůsobí se každému tvaru nohy.

Momentálně velikost 50cm - menší dámská obuv, dětské boty, tenisky, vycházková obuv. Cca do velikosti 38 a 6 dírek (na fotce tenisky č. 39).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální elastické tkaničky bez nutnosti opětovného zavazování, zvláště vhodné pro sportovní obuv (běžeckou, trekkingovou, golfovou). Jejich použití je ale daleko širší. Pohodlně se dají použít i do vycházkové obuvi, zdravotní obuvi, dětské obuvi..... Použitá technologie zabraňuje povolování a rozvazování tkaniček. Volitelná míra utažení mezi jednotlivými očky obuvi pro přesnou fixaci. Řešení při vzniku otoku nohou a bolesti nohou vlivem povolování tkaniček. Zvýšená stabilizace chodidla v každé situaci. Přizpůsobí se každému tvaru nohy.

Momentálně velikost 50cm - menší dámská obuv, dětské boty, tenisky, vycházková obuv. Cca do velikosti 38 a 6 dírek (na fotce tenisky č. 39).

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k obuvi
materiál: 100% polyester