Čistírna oděvů, opravna obuvi

I zdánlivě neopravitelný nebo nevypratelný kus vašeho šatníku si ještě zaslouží šanci. Přivezte vše k nám a my se o zbytek postaráme! Naše prodejna totiž zároveň funguje i jako sběrna pro profesionální opravu a čištění obuvi a oděvů.

Opravna obuvi a oděvů

Dlouhodobě nabízíme sběrnu pro opravy obuvi, kožené a textilní galanterie (například batohy, opasky či kabelky), a také oděvů. Jak u obuvi a galanterie, tak u oděvů jsou opravy prováděny místními řemeslníky, kteří mají ve svém oboru dlouholeté zkušenosti. Mistr obuvník si pro zakázky chodí vždy v úterý a v pátek, paní švadlena kdykoli dle potřeb zákazníků. Podívejte se na ceník oprav obuvi nebo ceník oprav oděvů.

Čistírna

Již několik let působíme také jako sběrna pro jednu z největších českých čistíren Arbela, ve které si můžete nechat vyprat a vyčistit prakticky cokoli, včetně vyčištění peří nebo koberců. Svoz probíhá vždy v pondělí a ve čtvrtek, své věci pak dostanete vyčištěné zpět během jednoho týdne. O tom, že právě Vaše věc je připravena k vyzvednutí, informujeme prostřednictvím textové zprávy. :) Ceník služeb čistírny najdete ZDE.